2Preferowany czas

3Dane personalneWyrażam zgodę na:
TakNie Używanie przez Plichta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Plichta) oraz Volkswagen Group Polska (VGP) moich danych osobowych, tj. danych podanych w formularzu, danych zebranych o moich ofertach, zamówieniach i zleceniach w ramach umowy z Plichta lub VGP w celu marketingu dot. Produktów i usług marki AUDI oraz innych powiązanych z marką AUDI akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych, usług finansowych i ubezpieczeniowych, w tym także w celu profilowania na potrzeby marketingu, realizacji działań posprzedażowych polegających na analizie i badaniu satysfakcji Klienta, zainteresowania marką, produktami i usługami marki AUDI.

W przypadku gdy marketing, o którym mowa powyżej, przybiera formę elektroniczną, wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od lub w imieniu:
TakNie Plichta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Plichta) oraz Volkswagen Group Polska (VGP) dot. produktów i usług marki AUDI oraz innych powiązanych z marką AUDI akcesoriów, produktów i usług motoryzacyjnych, usług finansowych i ubezpieczeniowych , analizy i badań satysfakcji Klienta, zainteresowania marką, produktami i usługami marki AUDI;

za pośrednictwem:
TakNie poczty elektronicznej (email)
TakNie wiadomości elektronicznych ( SMS/MMS)
TakNie połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna, komunikaty głosowe IVR)

Wyrażenie w/w zgód jest dobrowolne. Brak zgody oznacza, że nie będziemy przesyłać Tobie w/w informacji marketingowych i handlowych. W każdej chwili masz prawo do wycofania swoich zgód poprzez e-mail daneosobowe@plichta.com.pl lub kontakt z VGP.